uitslag wintercompetitie

terug naar overzicht

Zondag, 8 april 2018

Verslag laatste wedstrijd wintercompetitie. Deze competitie wordt georganiseerd door HSV De Dobber Hardenberg en HSV B & O Bergentheim. De loting was in het clubhuis van De Dobber waar voor iedereen koffie klaar stond. Na de loting ging men gezamenlijk naar het kanaal Almelo-de Haadrik bij Gramsbergen.

Verslag laatste wedstrijd wintercompetitie.

Deze competitie wordt georganiseerd door HSV De Dobber Hardenberg en HSV B & O Bergentheim. De loting was in het clubhuis van De Dobber waar voor iedereen koffie klaar stond. Na de loting ging men gezamenlijk naar het kanaal Almelo-de Haadrik bij Gramsbergen. Eenmaal aan het waterbleek het weer toch parten te gaan spelen. De harde snijdende wind die over het water stond met een gevoelstemperatuur van -10 heeft ons doen besluiten om de wedstrijd niet te gaan vissen en dit als afschrijver te noteren. Inde loop van de middag hebben w ons op nieuw verzameld in het clubhuis Ons Stekkie en hebben we de prijzen uitgereikt. Algeheel winnaar is J. Geertman met 9 punten op de tweede plaats H. Wermelink met 11 punten derde plaats B. Bruggink met 12 punten de vierde plaats is J. Kroeze met 15 punten en vijfde H.Wilpshaar met 15 punten maar minder gewicht. We hopen komende winter weer een wintercompetitie te organiseren en dan beginnen we waarschijnlijk in november.

Stand wintercompetitie
Eindstand 1e2e3e4e5e6ePuntenTotaalgewicht

1J. Geertman321120910560
2H. Wermelink3221301110960
3B. Bruggink1311601210300
4J. Kroeze2561101510720
5H. Wilpshaar513150158360
6J. Zwiers535110157880
7B. Olthof256120167780
8J. Fraterman173150178400
9S. Geertman444140176160
10J. Bruggink562140187620
11H. Broekroelofs854130217880
12G. Wind437160216840
13H. Spijker6151500636100